NEMOKAMI AUTOMOBILIŲ SKELBIMAI!

Auto naujienos

Samsonas Around 7 Lakes Rally 2020

Samsonas Around 7 Lakes Rally 2020

2020-09-29 09:46

Puiki žinia visiems ralio gerbėjams! Finalinį LARČ etapą bei LARSČ etapą “Samsonas Around 7 Lakes Rally“ vyksiantį jau spalio 2 - 3 dienomis žiūrovai galės stebėti NEMOKAMAI!

Nenaudojamos transporto priemonės  išregistravimas – būtinas

Nenaudojamos transporto priemonės išregistravimas – būtinas

2020-01-29 08:05

„Regitra“ pastebi, kad įregistruojamų ir išregistruojamų transporto priemonių skaičius šalyje permetus atrodo labai nelogiškas, kadangi įregistruojamų auto – kur kas daugiau. Ar tai reiškia, kadLietuvos ekonomika vis labiau gerėja, tad vienas namų ūkis leidžia sau turėti bent keliasmašinas? Dalinai – taip, tačiau tuo pačiu pamirštama išregistruoti nereikalingas transportopriemones, kurios dažnai dienas „leidžia“ kieme visiškai nenaudojamos.

Kokias papildomas paslaugas siūlo automobilių nuomos punktai?

Kokias papildomas paslaugas siūlo automobilių nuomos punktai?

2019-10-08 15:05

Kuomet renkamasi automobilio nuomos paslauga, visais rūpesčiais, susijusiais su automobiliu, pasirūpina nuomos kompanija. Klientui belieka naudotis automobiliu savo poreikiams, automobilio plauti ir kitaip tvarkyti po naudojimo nereikia. Atkrenta ir visos problemos dėl automobilio priežiūros, draudimo, nes tai yra automobilio savininko rūpestis. Ir nors priimta automobilį grąžinti su pilnu baku degalų, bet yra galimybė šio reikalavimo nepaisyti, tiesiog vėliau reikia sumokėti už sunaudotus degalus. Ir jei nuosavame automobilyje naudojame papildomą įrangą, kuri padaro kelionę patogesne, saugesne ar suteikia transporto priemonei papildomų funkcijų, tai nuomotame automobilyje galime susikurti tokią pat aplinką pagal savo poreikius.

Samsonas Rally Rokiškis 2019

Samsonas Rally Rokiškis 2019

2019-07-29 18:31

“Samsonas Rally Rokiškis” tapo gerai žinomas ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų. Tai rodo, ne tik gausėjančios užsienio sportininkų gretos, bet ir žiūrovų skaičius. Pernai vykusiose varžybose dalyvavo lenktynininkai net iš 15 skirtingų šalių.

Automobilių supirkimas – greitas būdas uždirbti

Automobilių supirkimas – greitas būdas uždirbti

2019-05-14 16:59

Nereikalingos transporto priemonės pardavimas – ne tik galimybė uždirbti, tačiau taip pat ir atsakingas, ekologiškas požiūris į atliekas, kurios genda, metų eigoje kenkia aplinkai, galiausiai,  gali sukelti Jums gana didelių problemų. Pavyzdžiui, tokiu atveju, kai nereikalingos transporto priemonės yra paliekamos miške net su numeriais ir juos radę žmonės gali panaudoti neetiškais tikslais.

Winter Rally 2019

Winter Rally 2019

2019-01-22 08:30

Pirmasis metų festivalis! Dviejų dienų žiemos festivalis!

WINTER RALLY - Lietuvos ralio čempionato pirmasis etapas - „Winter Rally“ organizuojamas Utenos ir Molėtų rajone 2019 m. sausio 25–26 dienomis.

10 patarimų, kurie pravers kiekvienam vairuotojui

10 patarimų, kurie pravers kiekvienam vairuotojui

2019-01-04 11:57

Šiandien mes eksploatuojame saugesnius automobilius saugesniuose keliuose – šiuolaikinės informavimo priemonės, socialiniai projektai, modernėjančios technologijos ir tobulėjančios vairuotojų mokymo programos pavertė mus geresniais vairuotojais. Tačiau nepaisant tokio progreso, transporto priemonių ir naujų vairuotojų skaičius kiekvienais metais auga neįsivaizduojamu greičiu, todėl autoįvykių skaičius vis dar yra didelis. Vien per 2017 m. Lietuvoje įvyko 3192 eismo įvykiai, kurių metu žuvo 192 žmonės ir buvo sužeisti 3752.

Renkamės mikroautobusą ilgai kelionei: į ką būtina atkreipti dėmesį?

Renkamės mikroautobusą ilgai kelionei: į ką būtina atkreipti dėmesį?

2017-05-03 12:56

Ilgos kelionės – vienas nuostabiausių gyvenimo nuotykių. Būtent jose galima aplankyti daugybę svetimų kraštų, pažinti naujas kultūras, savo akimis išvysti garsiausius pasaulyje lankytinus objektus, pasigrožėti nuostabiais gamtos vaizdais ir sutikti naujų žmonių. Nors yra daug būdų, kaip ir kokiomis priemonėmis leistis į ilgą kelionę, dėl daugybės priežasčių pirmenybė neretai teikiama mikroautobusui. Vis dėlto kiekvienas keliautojas turi žinoti, kad egzistuoja tam tikri veiksniai, į kuriuos būtina atkreipti dėmesį renkantis mikroautobusą ilgai kelionei. Kaip tik apie juos ir kalbėsime šį kartą.

Mercedes-Benz atveš į Šanchajų A-klasės konceptą

Mercedes-Benz atveš į Šanchajų A-klasės konceptą

2011-04-11 13:22

Balandžio mėnesį Šanchajaus autosalone įvyks atnaujinto A-klasės Mercedes-Benz koncepto pasaulinė premjera. Naujienos charakteristikos ir oficialios nuotraukos jau paskelbtos spaudoje. 3-jų durų hečbekas įgavo labai įsimintiną dinamišką išvaizdą koncepto F800 stiliumi su charakteringomis aštriomis reljefinėmis briaunomis ant kėbulo. Dėmesį patraukia neįprastos radiatorių grotelės su žvaigždėto dangaus efektu, kurios sudarytos iš daugybės metalinių „kniedžių“ juodame fone. Ta pati tema plėtojama žibintų ir ratų diskų dizaine.

Unikalūs Bertonės konceptai parduodami iš varžytinių

Unikalūs Bertonės konceptai parduodami iš varžytinių

2011-04-08 12:07

Šeši unikalūs italų Bertone atelje konceptai bus parduoti aukcione, bankrutavusios kompanijos valdymo tarybos sprendimu. News Europe praneša, jog pradinė visų lotų kaina yra daugiau kaip 6 milijonai eurų. Bus parduodami tokie automobilių dizaino šedevrai kaip Lamborghini Marzal, pasitarnavęs prototipu modeliui Espada. Konceptas žymus dar tuo, kad 1967 metais dalyvavo parodomuosiuose važiavimuose Monako Grand Prix, kurį stebėjo princas Renje ir princesė Greis. Jo autoriumi buvo genialusis Marčelo Grandini, dirbęs Bertone nuo 1965 iki 1980 metų.

Naujas VW vabalas be jokių ramunėlių!

Naujas VW vabalas be jokių ramunėlių!

2011-04-06 14:32

Antrosios kartos Volkswagen New Beetle iš pirmo žvilgsnio nelabai skiriasi nuo savo pirmtako. Tačiau šis automobilis savo bendrąja stilistika, stipriai pažemintu stogu ir „išpūstomis“ ratų arkomis, pretenduoja tapti tikru sportiniu kupe.

Naujas BMW M5. Pirmosios oficialios nuotraukos

Naujas BMW M5. Pirmosios oficialios nuotraukos

2011-04-04 20:13

Naujosios kartos sportinio tipo sedano BMW M5 oficialusis debiutas turi įvykti autosalone Šanchajuje dar šį mėnesį. Tačiau, kaip bavarai beslėptų savo naujienas, jos vis tiek išaiškėja. Kai kurie vokiškosios žiniasklaidos paparaciai pažeidė draudimą ir paskleidė labai laukiamų naujienų nuotraukas.

BMW paleidžia į prekybą naują visureigį

BMW paleidžia į prekybą naują visureigį

2009-07-14 15:36

BMW tęsia savo tradicijas ir toliau gali pasigirti įvairių dydžių bei konfigūracijų automobiliais. Šiandien Jums galime pristatyti patį mažiausią „parketininką“ – BMW X1. Dabar ši kompanija, turėdama keturis modelius, pažymėtus „X“ indeksu, visureigių šeima pasivijo patį Mercedes-Benz.

Padangos – pagrindinės 2009-ųjų vasaros naujienos

Padangos – pagrindinės 2009-ųjų vasaros naujienos

2009-04-14 22:04

Štai ir atėjo laikas, kai termometro stulpelis nekrenta žemiau nulio, todėl jau pats tas užvažiuoti į autoservisą ir pakeisti automobilio padangas į vasarines. O tiems, kurie jau pasiryžo visiškai atsinaujinti, mes paruošėme keletą šio sezono naujienų. Papasakosim ne tik apie lengvųjų automobilių naujoves. Įdomu, kad šį sezoną padangų gamintojai neapsiribojo tik naujais lamelių piešiniais ir gumos sudėties pakeitimu, bet išleido ir keletą „nou-hau“.

Pagrindinei Detroito staigmenai - Mercedes – krizė nė motais

Pagrindinei Detroito staigmenai - Mercedes – krizė nė motais

2009-01-26 21:25

Kol paparacai medžiojo naujos kartos E-klasės sedaną ir reguliariai siuntinėdavo užmaskuotų prototipų nuotraukas automobilių leidiniams, vyrukai iš Štutgarto smagiai sau šaipėsi. Juk dauguma suinteresuotų buvo įsitikinę, kad automobilio premjera įvyks kovo mėnesį Ženevos autosalone – būtent ten dažniausiai yra pristatomi europiniai modeliai. O jie kaip tyčia jį atvežė į Detroitą.

Koncepciniai automobiliai, kuriuos galima bus įsigyti jau 2009 metais

Koncepciniai automobiliai, kuriuos galima bus įsigyti jau 2009 metais

2008-12-19 12:12

2008-aisias automobilių gamintojai pristatė apie šešiasdešimt konceptų. Ne visi jų ateityje pasirodys mūsų keliuose. Kai kurie iš jų – labai tolima, bet reali perspektyva. Būtent šie automobiliai stebina ir žavi savo fantastiniais interjerais, naujomis formomis, versdami gailėtis, kad ateitis tokia tolima.

Naujasis Mustang išvaikys konkurentus

Naujasis Mustang išvaikys konkurentus

2008-11-21 13:45

Beveik prieš penkerius metus Ford nustebino visus, pristatydamas naują Ford Mustang kartą Detroito automobilių salone. Naujasis 64-tų metų klasikinis kupė - toks Mustang tapo jaunimo ir „tiuninginių“ kompanijų numylėtinis ir puikiausiai parduodamas Valstijose, kaskart vis papildomas įvairiausiomis naujovėmis ir „užtaisytomis“ modifikacijomis. Per visą savo istoriją legendinis automobilis buvo parduotas devynių milijonų tiražu. Tačiau laikas nestovi vietoje, ir paerzinę visuomenę nuotraukomis, dizaineriai pristatė atnaujintą 2010-ųjų Mustangą.

Žieminės padangos. Išsirinkti sunku, bet įmanoma...
PARIS MOTOR SHOW: SAAB 93-X Air, konceptas kuri kuria jau 7 metus

PARIS MOTOR SHOW: SAAB 93-X Air, konceptas kuri kuria jau 7 metus

2008-09-23 18:40

Pagaliau SAAB pristatė visai naują automobilį. Jau seniai nieko naujo nesiūlantis SAAB koncernas, priklausantis GM korporacijai, Paryžiaus automobilių parodos proga pristatys ateities SAAB 9-3 modelį. Švedijos kompanija teigia, kad naujai kuriamo modelio atramos taškas yra 9-X Air konceptas. Automobilio dizainu rūpinasi General Motors „Advanced Design“ Europos padalinio direktorius Antony Lo. Autentiškas, konservatyviai išlaikytas SAAB dizainas tikrai sulauks pozityvių atsiliepimų, bet kol kas sunku įsivaizduoti 9-X Air konceptą kaip serijinį automobilį.

PARIS MOTOR SHOW: TOYOTA Avensis

PARIS MOTOR SHOW: TOYOTA Avensis

2008-09-22 13:14

Pripažintas “patvariuoju žirgeliu“, dabar jau „praeitos kartos“ TOYOTA Avensis pasižymi kokybiškai išpildytu interjeru. Tiek benzininis, tiek dyzelinis varikliai turi plačias gamas, automobilis gali būti nebrangiai ir greitai suremontuojamas. Reikia pripažinti, kad penktus metus gaminamas Avensis, palyginus su Peugeot 407 ar naujuoju Honda Acord, į „premium“ klasę tik pretendavo. Tačiau, kaip teigia gamintojas, Paryžiaus auto parodoje pristatomas naujausias Avensis užtikrintai užims tvirtas pozicijas tarp šio segmento lyderių.

 

Rašyti atsiliepimą apie Autobonus.lt
Sutinku Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.